Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Новий навчальний рік 2013-2014

2 вересня радо відкрив свої двері Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Червона шапочка» Білківської сільської радив якому перебуває 42 малят. У дитсадку створено комфортні умови для навчання і виховання дітей  різної вікової категорії. У закладі  працює медичний кабінет, обладнана музично-спортивна зала, проводиться індивідуальна робота із дітьми 6-го року життя психологом.

          Однією з найбільших  проблем цьогорічного ремонту було рівняння підлоги старшої групи «Дзвіночок». Дитсадок «Червона шапочка» працює з 1967 року, з тих пір була підлога, яка просіла через старість. Завдяки фінансуванню сільської ради та за підтримкою батьківського комітету, який надав благодійну допомогу  відбувся ремонт підлоги та придбано лінолеум. Не відмовив у допомозі садочку депутат районної ради  Кулібаба Олександр Анатолійович. Як тільки звернулися до нього допомогти у придбанні шпалер – почули відповідь: «Питання вирішимо на протязі дня.» Тож завдяки наполегливій праці колективу ДНЗ  влітку було вирішено велику кількість проблем. Загалом на ремонтні роботи було витрачено 46000грн. З них 2400 батьківської допомоги, 600 грн спонсорська та 43000- бюджетних коштів.

Люди, які присвятили своє життя служінню громаді міста чи села, завжди заслуговують слів вдячності. Сьогоднішня моя  розповідь про  таких людей   – сільського голову Сергія Миколайовича Пономаренка, та депутатів Тростянецької районної ради О.А.Кулібабу, В.М. ПоляковськогоВони завоювалидобрий авторитет серед сільської громади. На рахунку сільського голови багато здобутків: завдяки підтримці районної влади, місцевих спонсорів, сільської громади у селі за короткий час відремонтували будинок культури, ФАПи, облаштовують сільські дороги. Цього року за сприяння сільського голови проведений косметичний ремонт дитячого садка «Червона шапочка»: пофарбовано ігрове та спортивне обладнання, відремонтовані пороги та харчоблок, впорядковано територію, придбано новий комп’ютер в музичну залу ДНЗ, плиту та витяжку для харчоблоку. Сергій Миколайович  радіє, що в селі збільшується народжуваність дітей. Він живе турботами людей, які довірили йому очолювати сільську громаду. Сьогодні він обмірковує,  вишукує кошти, щоб зміцнити матеріальну базу дитячого садка.  Сергій Пономаренко  належить до тих керівників, які наполегливо працюють, незважаючи на  фінансові та економічні кризи.

       Не залишають без уваги дитячий садок депутати районної ради  О.А. Кулібаба та В.М. Поляковський. Олександр Кулібаба взимку оплатив послуги  за ремонт музичного інструменту, за виготовлення власної печатки та штампу ДНЗ, влітку придбав за власні кошти сучасні шпалери для ігрової кімнати старшої групи. Олександр Анатолійович постійно надає свій автобус для екскурсій вихованцям «Червоної шапочки».  Віталій Михайлович Поляковський восени 2012 року привіз у садочок машину  лісоматеріалів, з яких працівниками садочка побудовані парканчики на ділянках ДНЗ та ігрове обладнання. Цілий рік постачає депутат дітей солодкими яблуками, навесні привіз картоплю для висаджування  на  городі дитячого садка. Тож восени маємо врожай 250 кг власно вирощеної картоплі. Батьки дітей радіють з того, що діти і надалі будуть нормально харчуватися і проводити дозвілля у рідній «Червоної шапочці»,  дякуючи депутатам, що відгукнулися на заклик про допомогу. Ось справжній прояв турботи про дітей. Колектив ДНЗ «Червона шапочка» бажає сил і наснаги справжнім  депутатам, які завжди з людьми і для людей.   

                                                 Завідуюча ДНЗ  О.В. Команова

 

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
Всі права захищені © 2014