Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Фестиваль Гармонія руху 2017

Відповідно до Положення про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах та на виконання  наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 25.09.2017 № 538-ОД «Про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2017 році», на виконання наказу відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації від 04.10.2017 року № 474-ОД «Про проведення районного етапу обласного фестивалі «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2017 році» з метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямку із 20.10.2017 по 27.10.2017  в ДНЗ «Червона шапочка» пройшов фестиваль «Гармонія руху».

Програма Фестивалю  передбачала охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців в педагогічних заходах, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм  організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного та художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях.

Підсумком тижня стали музичні розваги  «Осінь в гості завітала» - ранній та молодший  вік та «Подорож до осіннього лісу» -  середній та старший вік, які були організовані керівником музичним  Комановою О. В. Найважливіша мета заходу - активна рухова діяльність усіх дітей, забезпечення участі кожного з них, створення піднесеного настрою під час музичної розваги – з успіхом була досягнута педагогами закладу.

Упродовж тижня педагоги дошкільного навчального закладу спонукали дітей до рухової діяльності, регулювали їхню активність, схвалювали намагання виявляти самостійність, вольові зусилля. При цьому враховували руховий досвід кожної дитини, притаманний їй темп, рівень рухливості, природні можливості та здібності.

 Інструктором з фізичного виховання  Мельниковою Н.І.  були проведені фізкультурні розваги  « У здоровому тілі – здоровий дух» - середній та старший дошкільний вік , «Зі спортом дружимо» - ранній та молодший дошкільний вік.

Важливим складником життєдіяльності дітей були прогулянки. Зміст роботи в ході прогулянок залежав від погоди, освітніх завдань, загальної атмосфери в групі, настрою та інтересів дітей.

Враховуючи провідну роль ігрової діяльності в особистісному зростанні дітей, значне місце під час організації рухового режиму відводилося рухливим іграм. Рухливі ігри включалися до різних форм роботи з дітьми (занять, розваг, пішохідних переходів тощо) після їх попереднього розучування. Їх проводили у вікових групах щодня. Упродовж дня проводили рухливі ігри різних видів: сюжетні й безсюжетні, ігри змагального типу, з елементами спортивних ігор (баскетбол, футбол, бадмінтон) та забав (серсо, кільцекид, кеглі) тощо. Навчання елементів більшості спортивних ігор і вправ спортивного характеру здійснювалося на заняттях з фізичної культури, а закріплення – на прогулянках. Фізичні вправи також широко використовувалися в різноманітних організаційних формах (ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури, прогулянки, рухливі ігри, розваги).

Самостійна рухова діяльність як форма активізації рухового режиму проводилася з дітьми щодня під час ранкового прийому, денної та вечірньої прогулянок . Вона розгорталася як у приміщенні, так і на груповому майданчику.

Організовувалася і самостійна рухова діяльність, з ураховуванням індивідуальних особливостей здоров’я і фізичного розвитку, функціональних можливостей організму конкретної дитини.

Індивідуальна робота з фізичного виховання проводиться у вільний час, відведений для самостійної діяльності дітей. Враховуючи стан здоров’я, фізичний розвиток, підготовленість та інтереси дітей, педагог визначав мету індивідуальної роботи, добірку потрібного обладнання, інвентарю.

Щоденно проводилися фізкультурні заняття: двічі на тиждень - у фізкультурній залі, а в інші дні – на спортивному майданчику. Двічі на тиждень проводилися музичні заняття і гурткова робота з хореографії та фізкультури.

 

 

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
Всі права захищені © 2014