Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Семінар "Креативність як базова якість дошкільника"

21 грудня 2012 року на базі ДНЗ «Червона шапочка» відбувся районний семінар «Креативність як базова якість творчості дошкільників» для вихователів ДНЗ та  НВК. До садочка з’їхалось 15 педагогів Тростянецького району.

 З метою якомога ширше розкрити  проблему семінару, вихователі закладу  вирішили показати декілька форм роботи з креативної лінії розвитку. Мельниковою  Наталією Іванівною з дітьми 6 –го року було проведено пошуково – дослідницьку діяльність на тему  «Повітря». Під час дослідів діти висували припущення, обмінювались думками, обговорювали результати дослідів з повітрям. Під час проведення дослідів формуються нові знання в результаті власного «відкриття» дитини.

Вихователь Касьяненко Людмила Василівна продемонструвала з дітьми 5-го року життя  ряд дидактичних ігор для розвитку креативності: «На що схожа хмаринка?», «Що в торбинці?», «Придумай на що схоже?». Гра – це найбільш доступний для дітей вид діяльності, спосіб переробки отриманих з навколишнього середовища вражень. В грі яскраво проявляються особливості мислення і уяви дитини, здатність до фантазування, потреба в спілкуванні. Гра - соціальна практика дитини. Вона має великий вплив на розвиток різноманітних здібностей дитини   в тому числі і креативних.

      Усе життя дітей насичене грою. Кожна дитина хоче зіграти свою роль. Але як же це зробити? Як навчити малюка грати, брати на себе роль і діяти? Цьому допоможе театр. Театральна діяльність – один із найулюбленіших видів творчості дітей групи «Дзвіночок», він дозволяє вирішити безліч актуальних проблем сучасної педагогіки і психології, пов'язаніз: художньоюосвітоютавихованнямдітей;формуванняместетичногосмаку;моральнимвихованням;розвиткомкомунікативнихякостейособистості;вихованнямволі,розвиткомпам'яті,уяви,ініціативності,фантазії,мови(діалогу і монологу);створенням позитивного емоційного настрою, зняттям напруження,вирішенням конфліктних ситуацій через гру.
А головне, театр розкриває духовний і творчий потенціал дитини.
Невід’ємною складовою театралізованих ігор є музичний супровід. Музика допомагає дітям передавати характер дійових осіб, підказує зміну дій, появу іншого персонажа.  Саме тому старші дошкільнята ДНЗ «Червона шапочка» показали учасникам семінару виставу «Рукавичка».

Після перегляду присутні дали схвальну оцінку діяльності педагогів та колективу закладу. Педагогічний колектив ДНЗ (ясла - садок)"Червона шапочка" завжди в пошуку, він готовий рости разом зі своїми вихованцями.

 

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
Всі права захищені © 2014