Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ

13.11. 2013р згідно плану районного методичного кабінету в ДНЗ «Червона шапочка»  працювала районна школа молодого керівника за темою  «Педагогічний супровід здоровязбережувальних технологій в роботі з дітьми дошкільного віку». Від стану здоров’я підростаючого покоління залежить благополуччя і розвиток суспільства. Однак в останні десятиріччя спостерігається помітна тенденція до погіршення здоров’я дітей. Найбільш вагомими чинниками цього процесу вважаємо екологічні проблеми, неякісне харчування, зниження рівня життя сімей, медичного обслуговування, прискорення темпу життя й зростання психологічного та емоційного навантаження на дітей, починаючи з дошкільного віку. У контексті зазначеного вище актуалізується завдання забезпечення здоров’язбережувального освітнього процесу та життєдіяльності дітей в дошкільних навчальних закладах та сім’ях, формування у дошкільників здоров’язбережувальної компетентності. Реалізації поставленого завдання, на нашу думку, сприяє впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес дошкільного закладу.

 Педагоги нашого закладу мають свої напрацювання з даної теми. Вихователь Куц Л.В. використовує в своїй роботі кольоротерапію  – ефективний метод впливу кольором на організм людини з метою відновлення і збереження його нормальної життєдіяльності. Яскраві кольори приваблюють дошкільнят. Вони дають можливість почувати себе комфортно. Кожний колір випромінює своюенергію і впливає на розумовий, душевний і фізичний стан дітей. Під час проведення кольоротерапії у дітей формується уявлення про лікувальний вплив кольорів на здоров’я людини, створюються умови для використання на практиці отриманих знань.

Інструктор з фізкультури Мельникова  Н.І. продемонструвала гостям нетрадиційне обладнання для профілактики плоскостопості, вправи дихальної гімнастики, точкового масажу…. Для реалізації завдань закладу по вирішенню питань збереження та зміцнення здоров’я дітей в ДНЗ працює медичний кабінет, ігрові майданчики, музично-спортивна зала, майданчик для проведення рухливих ігор, спортивний майданчик, доріжка здоров’я. У нашому садочку ми використовуємо всі форми фізкультурно-оздоровчої роботи: ранкову гімнастику, фізкультурні заняття, спортивні свята, рухливі ігри, прогулянки, фізкультурні дозвілля, туризм, загартування. Мета педагогічного колективу – розбудити інтерес до збереження та зміцнення здоровя, залучити дітей до активного творчого підходу до фізкультури і спорту, самостійної спортивної діяльності.

                    

                     Завідуюча ДНЗ   О. В. Команова

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
RadgonMic написал(a):
Много пожилых людей на сегодняшний день желают очень быстро сдать на права, как только они достигнут совершеннолетие. Благодаря возможности начать ездить, они с разного возраста складывают финансовые активы на автомобиль или мотоцикл.

Цель большинства – получат красивый мотоцикл и сделать из него «конфетку». Но вот тут у многих проявляются трудности, ведь несмотря на то, какой формат транспорта, за частую – он не современный.

А допустить ошибку по малому опыту имеет возможность любой на сегодняшний день.
Если вы стремитесь выполнить тюнинг машины или мотоцикла, советуем посмотреть изготовление кузовных порогов на авто все это сделать или узнать как это делать вы можете на нашем сайте.

Именно тут вам помогут и предоставят консультацию, просчитают стоимость услуг и про тюнингуют ваш мотоцикл.
Тюнинговать автомобили – на сегодняшний день перспективная ниша, которую узнать желают многие. По сути, что
Malikero написал(a):
Всем привет! Поздравляю с новым годом, желаю всем счастья, здоровья и удачи в новом году!

Отличный у вас сайт, многие посты действительно полезные.

P.S если у вас наблюдаются непрятности с потенцией, то советую почитать этот интенет сайт - Спрей м16 цена где купить
AbrokGox написал(a):
Адекватные отзывы о наиболее востребованных товарах в этом году

В 2017 году в Интернете продаётся огромная куча товаров из группы «Красота и здоровье», нередко эти товары представляют собой мази или применяемые внутрь активные вещества.

Вполне закономерно, что перед заказом и началом использования таких средств стоит зайти на ресурс с отзывами и изучить опыт иных людей, хороший пример развернутого отзыва вы можете увидеть на странице как заказать гель вариус

Не забывайте про то, что использование любых товаров медицинского плана стоит обсуждать со своим лечащим врачом, а на заниматься самодеятельностью.
Всі права захищені © 2014