Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Екологічна акція від Гетьманського парку.

09.02.2015 в ДНЗ  «Червона шапочка» Білківської сільської ради відбувся захід «Чарівне болото», який підготувала фахівець з екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Євдокимова Н.М.

      Метою даного заходу було сформувати у дітей поняття про болото як природне угруповання, ознайомити з особливостями утворення боліт, їх рослинним і тваринним світом, розвивати у дітей спостережливість, пізнавальний інтерес, логічне мислення, уміння аналізувати та виховувати дбайливе ставлення до природи.

    Під час заходу були використані різні форми роботи, які виявилися цікавими та корисними для дітей. Перетворившись на крапельки води малюки вирушили у чарівну подорож по болоту. Переглянувши слайди презентації «Болото-природне угруповання» дітлахи отримали знання з процесу утворення болота, дізналися про властивості моху сфагнуму, взявши участь у проведенні досліду. Розгадавши загадки малюки з’ясували, хто ж насправді є мешканцем болота, та підтвердили свої знання у рухливій грі «Екознавець». Потім діти ніби поринули у казковий світ разом з чаплею чубатою із казки Андрія М’ястківського  «До вирію чапля летіла». Прослухавши казку, діти зробили висновок, що потрібно бути добрими та чуйними до мешканців живої природи. А сюрпризом для малят став мультфільм «Тихоє болото». На згадку про захід маленькі любителі природи старшої групи «Дзвіночки» разом з вихователями Мельниковою Н.І. та Куц Л.В. виготовили колективну роботу – аплікацію «Наше озерце».

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
Всі права захищені © 2014