Кольоровий день Подорож різнокольровими доріжками. День захисту дітей 2018 Екскурсія до школи Свято випуску до школи 2018 Школа зустріла майбутніх першокласників. 10.03.2018 Народними іграми ми вшанували свято Великодня Діти привітали своїх матусь і бабусь зі святом 8 Березеня Зимовий квест 23.01.2018 Новорічні свята в ДНЗ "Червона шапочка" День Святого Миколая 2017р Фестиваль Гармонія руху 2017 Загальні збори ДНЗ. Вистава театру "живої руки" 09.06.2017 року ДЕНЬ НЕПТУНА. 1 червня "Зустрічаємо кольорове літечко" Випуск 2017 Славимо Великдень День сміху Свято для матусь "Весна цілує Маму" Музична опера «Колобкові мандри» 15.02.2017р. Музично-спортивна розвага "Стрітення" 14.02.2017 р. "Свято дружби і любові " Зимові розваги в нашому садочку. Новорічне свято в групі "Сонечко" День Святого Миколая 2016р Районний семінар-практикум 20.10.2016 Свято осені Спортивне свято "Стежинами нашого здоров'я" Фестиваль Гармонія руху 2016 Подарунок до нового навчального року 1 вересня - День знань ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Свято випуску до школи Розмова про Великдень. Мюзикл "Як юна Весна лад навела" Школа молодого керівника. Засідання 3 Свято для матусь "Мама сонячна моя" Новорічна казка в дитячому садку. День Святого Миколая (21.12.2015) Школа молодого керівника. Засідання 2. Спортивне свято Свято осені 2015 Школа молодого керівника. Батьківські збори в ДНЗ День бантика Свято води Робота на городі ДНЗ Святом спорту діти зустрічають літо! Подорож планетами дитинства Всеукраїнська акція "Квітчел" Свято "Заглянемо у мамині очі" Розвага "Великодній віночок" Маму вітають малюки Свято "Спортивна сімейка" Екологічна акція від Гетьманського парку. "Новорічні веселинки" в ясельній групі Свято "Новорічна плутанина" День Святого Миколая Подарунки до дня Святого Миколая Розвага "Веселий цирк" Музична розвага "В гостях у майстрів" Свято осені в групі "Дзвіночок" Відкриття ігрового майданчика в дитсадку. Свято осені у групі "Сонечко" День іменинника. День знань! День Нептуна День захисту дітей. Подорож островами дитинства Екскурсія до пожежної частини До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Родинне свято "Рід. родина, Україна" Зимові розваги Підсумки конкурсу Новорічна казка для старшої групи Свято "Ялинковий сміх" День Святого Миколая - дитяче свято Увага конкурс! Районне методичне об'єднання для керівників ДНЗ Заняття з валеології День здоров'я Свято "Сукня для осені" Виставка "Барви золотої осені" Розвага "Зі спортом дружимо" Валеологічне заняття "Для чого треба мити руки" Свято осені в групі "Сонечко" Фестиваль "Гармонія руху" День журавлика Участь ДНЗ у обласному конкурсі Новий навчальний рік 2013-2014 Тиждень здоров'я Свято лісу Подорож екологічною стежиною Міжнародний день захисту дітей Свято випуску до школи Свято Великодня Екскурсія до школи Свято "Весна цілує маму" Семінар "Креативність як базова якість дошкільника" Екологічна акція.

Школа молодого керівника.

В поточному навчальному році розпочала свою роботу «Школа молодого керівника». Перше  засідання якої відбулось 07 жовтня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу «Червона шапочка» Білківської сільської ради.         

Учасниками даного засідання були педагогічні працівники,  новопризначені завідувачі ДНЗ «Берізка» Жигалівської с/р, ДНЗ «Дубравушка» Камянської с/р, ДНЗ «Сонечко» Гребеніківської с/р, ДНЗ «Зірочка» Станівської  с/р,  які мають стаж адміністративної роботи менше 3 років.  Тема, над якою працюватимуть молоді завідувачі району на протязі року - це « Системний підхід до організації управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу. Заняття 1. Організація ділового документообігу: приводимо у відповідність до Інструкції».                                                                                  

Керівник «Школи молодого керівника» - завідувач ДНЗ «Червона шапочка» Ольга Команова ознайомила присутніх з планом роботи на рік, вказавши на те, що метою засідань «Школи молодого керівника» є: підвищення рівня науково-теоретичної підготовки новопризначених  та малодосвідчених керівників, якості управлінської діяльності та застосування сучасних управлінських технологій керівництва  освітніми закладами. Всім присутнім педагогічним працівникам дошкільних закладів району була надана можливість прослухати інформацію щодо проведення педагогічних рад, та ведення документації.      

Висвітлюючи питання про діяльність та зміст функціональних обов’язків керівника  ДНЗ  впродовж року,  О.В. Команова  зазначила, що саме завідувач ДНЗ спрямовує зусилля педагогічного колективу на створення комфорту і домашнього затишку, доброзичливих стосунків між дітьми і дорослими,  на виконання навчальних програм і виховання особистості, а також на вияв творчості як малят так і педагогів.                                                 

Засідання було цікавим та змістовним. Всі його учасники почерпнули чимало корисної інформації для використання в своїй роботі, отримали відповіді на запитання, а також ознайомились з новою літературою та нормативними документами.

 

Залишити відгук:
Имя
Ваш комментарий:
Цифровой код защитный код
Код с картинки выше:
 
Всі права захищені © 2014