Наші гуртки

Гурток «Малятко – здоров’ятко»

В дошкільному закладі працює гурток фізкультурно- оздоровчого напрямку «Малятко – здоров’ятко». Мета роботи за даним напрямком – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини. Керівник гуртка інструктор з фізкультури Мельникова Наталія Іванівна. Музично-спортивні номери та акробатичні композиції у виконанні вихованців гуртка прикрашають спортивні свята та розваги, які проходять в дитячому садочку. У груповому приміщенні старшої різновікової групи створений осередок фізкультурно-оздоровлювальної активності (гімнастична стінка, гімнастична лава, куби, м’ячі, обручі, „стежка здоров’я”, масажні рукавички, різні іграшки - автомобілі, візки тощо). Розміщення обладнання забезпечує вільний без перешкод доступ до нього та сприяє руховій активності дітей, закріпленню у них набутих умінь та навичок.

Театралізована студія «Чарівна Казка»

Додатковою організаційною формою освітнього процесу є гуртки, заняття, яких проводять¬ся з дітьми у другу половину дня один раз на тиждень. У дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) «Червона шапочка» працює театральна студія «Чарівна казка» керівник Команова О.В. 3 метою раннього виявлення дитячої обдарованості, розвитку природних здібностей, інтересів, організації дитячого дозвілля у садочку працює театральна студія «Чарівна казка» (театр живої руки), учасниками якої є всі діти старшої різновікової групи. Вистави гуртка «Чарівна казка» переглядають діти ясельної групи та батьки вихованців.

Тут діти вчаться водити ляльку, перевтілюються в образ свого героя, навчаються сценічному мистецтву міміки, жесту, виявляють власну творчість та креативність у виступах перед однолітками та батьками. Всім цікаво ,як на репетиціях, так і на виставах. Глядачі у захваті від побаченого, а артисти від аплодисментів.

Всі права захищені © 2014