Наші групи

Група "Дзвіночок"

З дітьми старшої різновікової групи працює досвідчений вихователь Касьяненко Людмила Василівна , допомагає їй у  освітньому процесі помічник вихователя Мірошниченко Ольга Василівна.  Вихователі закладу використовують ігровий простір груп, для організації постійних та змінних ігрових осередків. Групові кімнати облаштовані ігровими зонами, столами, стільчиками, куточками живої природи. У наявності матеріал: ляльки, фігурки тварин, предмети лялькового вжитку та меблі, одяг для ляльок, столовий і чайний посуд, плита, телефони, праска, дошка для прасування, часи, ваги, музичні інструменти, патечка, різні види транспорту: автомобілі (вантажні, легкові), літаки, гелікоптери, потяг, маленький корабель та лодка, фігурки звірів пластмасові та гумові, оптичні іграшки, різнокольорові геометричні фігури, піраміди, м’ячі, кеглі, різна за формою та розміром набори конструктору, дошка для малювання та дошка з магнітами. Є іграшки для ігор з піском, водою, снігом: лопа¬точки, граблі, відерця, ситечка, набори форм для піску, снігу. 

         ГРУПА "СОНЕЧКО"                             

З  1 вересня 2012 року в нашому садочку відкрито  групу раннього віку, яку відвідує 20 малюків. Діти прийшли в оновлене приміщення. Сільська рада подбала про нові меблі для ігрової та спальної кімнат, килимове покриття та іграшки, за рахунок бюджету зроблений поточний ремонт групи, замінені вікна на теплозберігаючі. Затишну атмосферу в групі створюють вихователі Мельникова Наталія  та  Іванівна та Шубіна Наталія Михайлівна, помічник  вихователя Коробейник Анна Миколаївна. Саме вони планують і організовують цікаві заняття, ігри, прогулянки для малечі. 

Провідною у дошкільному віці є ігрова діяльність: широко використовується у навчально-виховному процесі дидактична гра, як засіб виховання і навчання під час організації занять, рухової, мовленнєвої, також як самостійна форма роботи дітей. Протягом дня вихователі планують і проводять різні види ігор: дидактичні, будівельні, рухливі, театралізовані, сюжетно - рольові. З метою збереження оптимального рухового режиму вихователі щоденно проводять з дітьми 4-5 рухливих ігор. Під час ранкового прийому плануються і проводяться ігри середньої рухливості і малорухливі, під час прогулянок високої рухливості. Широко використовуються народні рухливі ігри. Щоденно проводяться заняття з фізкультури.

Всі права захищені © 2014