Наша історія

Наш заклад маленька Країна Дитинства з лагідною назвою «Червона шапочка» існує  з 1967 року. Спочатку наш садочок існував як колгоспний сезонний заклад, через рік став постійно діючим з цілодобовим перебуванням. В дошкільному закладі працювала 1 різновікова група, яку відвідували діти сіл Микитівка, Білка, Новоселівка.                                            

      В 2001 році ДНЗ був переданий до бюджету Білківської сільської ради, розширилась кількість сіл, охоплених дошкільною освітою. У 2003 році садочок перейшов на денний режим роботи і було впроваджено підвіз шкільним автобусом. У вересні 2012 р в ДНЗ відкрито ясельну групу, яку відвідує 20 малюків.

      В проектній спроможності  дитячий садок розрахований на 37 дітей. Наш заклад працює 5 днів на тиждень по 10,5 годин. З 2002 року  садочок  працює над питанням еколого – естетичного виховання, збереження життя і здоровя дітей, загартування дитячого організму. Цьому сприяє розташування дитячого садка, який знаходиться за селом в оточенні лісу, поряд протікає річка Бором ля. Як же залишити поза увагою дітей таку красу?  Виховуючи дітей не можливо було не поставити завдання формувати вміння бачити красоту  живої природи, незалежно від того, чи то людина, рослина, чи тварина, вміти передавати свої враження засобами зображувальної діяльності.

       ДНЗ «Червона шапочка» працює за  програмами «Дитина» та «Впевнений старт». Педагоги нашого закладу в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу. Кожний трудовий день персоналу нашого садочка наповнений турботою про виховання  всебічно розвиненої особистості, яка здатна жити в гармонії з оточуючим світом. Весь процес навчання і виховання здійснюється в тісному спілкуванні з природою, яка допомагає більш ефективному засвоєнню знань, умінь, навичок. Великого значення надаємо проведенню тематичних прогулянок та екскурсій, під час яких діти вчаться вести себе в оточуючому середовищі , спостерігати за рослинами, тваринами та птахами, розуміти мову довкілля, відчувати себе його частинкою.

 

Всі права захищені © 2014